| Alexutzapoopuic a întrebat:

Deci am un tricou negru si as vrea sa scriu cv pe el de halloween, cu ce sa scriu, daca lipesc hartie o sa arate ciudat si o sa se rupa, am cautat hartie de imprimat da n-am gasit, cum as putea sa fac stind k nu am prea multi bani si de un de pot sa cumpar de prin Bucuresti, funda

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Cauta tempera pentru textile sau marker pentru textile
http://www.adevarulshop.ro/tempera-pentru-textile-toy-color.html
Toy Color Sos. Fabrica de Glucoza nr. 21, Sector 2, Bucuresti

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexciuc a răspuns:

We scrie cu spayul cu vopsea

| stefalesia a răspuns:

Ia un tricou ce culoare vrei si ia o carioca ce culoare vrei eu iti zic mai bine negru ca se vede si scrii ce vrei acolo dupa aia calci cu fierul deasupra si dupa aia aplici ce doresti tu un craniu ce vrei tu in fine si cam atat te rog da-mi funda orce o fi aia.