| RoseXD a întrebat:

Deci cum pot sa-mi dezactivez contul' de facebook? Ca s. a schimbat foarte mult. :I

Răspuns Câştigător
| madDa_1471 a răspuns:

Dai la "contul meu" -> setarile contului-> si in stanga o sa fie "securitate" dai acolo si o sa iti apara niste chestii. sub ele. "deactive your account" (depinde in ce limba iti apare) sper ca ai gasit:*

8 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Nu cred ca se poate.am umblat aproape peste tot si nu am gasit de dezactivare nimic.doar la hi5 se poate

| deea2sabau a răspuns:

Dai la,,contul tau,,si acolo iti arata,, editeaza prieteni,,setarile contului,,si asa mai departe si tu dai la setarile contului iar in dreapta iti arata,,general,,securitate,,notificari,,etc si uh dai pe securitate iar jos iti scrie,, dezactivate your account,, sau dezactivati conul dvs... sper ca te-am ajutat FUNDAkiss

| ionutz0116 a răspuns:

Pur si simplu nu mai intri pe google! Nu trebuie sa dezactivezi nimic.Foloseste alt motor de cautare daca vrei cum ar fi yahoo.

| FlavDinNou a răspuns:

Poti sa le trimiti mesaj sa ti-l stearga dar el nu se sterge datele raman la ei pe server si daca te connectezi din nou se activeaza automat. Facebook te urmareste sti totu despre tine

| emysz3 a răspuns:

Http://www.20dollars2surf.com/? ref=404842 intra aici!

| Madenstein a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=security

Si sub Active Sessions, scrie Deactivate your account. :)

| DanSaRan a răspuns:

Intri la setarile contului, securitate si jos cu albastru scrie dezactivate... dai acolo si in rest te descurci

| ангел a răspuns:

In dreapta sus scrie undeva "Contul meu" dai acolo iar apoi la "Setarile contului" si o sa-ti apara undeva in stanga "Securitate" si apoi gasesti undeva mai jos "Deactivate your account" dai acolo si gata, ti-ai dezactivat contulhappy