| crisbebe a întrebat:

Deci sunt foarte nedumerita:sunt pe abonament la Vodafone si cand sun la minunte imi da raspuns asa: la 13 sept 12h 19:38, mai aveti 15360kb din MB ab, Cadou ziua ta consumat, Min si sms vf ab consumat 6m40s din min si sms nat abonament.
si eu nu inteleg alea 6 minute sunt nationale? daca da cate minute in retea mai am si cate mesaje?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Minute si sms in Vodafone nu mai ai! Le-ai consumat pe toate cele incluse in abonament. Mai ai 6m40s nationale (alte retele).
Bafta!

| piti77 a răspuns:

"min si sms vf ab consumat" cred ca inseamna ca nu mai ai minute si sms-uri in retea.