| alinaaa22 a întrebat:

Descrieri in engleza pentru poze din iarna va rog. FUNDA :*:*

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

All the land was so snowy. Everything is so snow. Those trees seems to have snow hats. I think it's very cold there.Snowflakes look like little silver bees.

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Dacă nu eşti în stare să îţi scrii singură aceste descrieri nu meriţi contul de...ce naiba ai, probabil facebook.Nu te condamn că nu bungheşti engleză, te condamn că ceri descrieri intr-o limbă pe care nu o ştii/nu o stăpâneşti bine pe un site.Btw,descrierile sunt de prost gust, numai piţipoancele pline de "arfe" care-şi etalează ţâţele pun descrieri la poze, de parcă cineva le citeşte/au vreo legătură fină cu poza.