| Genessis a întrebat:

Despre ce este vorba in cartea Invitatie la vals? Merita citita?

Răspuns Câştigător
| RalluRal a răspuns:

Personal, am citit această carte si trebuie să spun că nu am rămas deloc dezamăgită, cartea fiind foarte frumos scrisă, în stilul caracteristic al lui Drumeş. În orice caz, nu este o carte foarte siropoasă, ce te face să te plictiseşti şi să îţi doreşti să se termine mai repede, sufocat parcă de atâta dragoste.Cartea dezvaluie o frumoasa poveste de dragoste dintre doi tineri.
Citeste-o, o sa-ti placa!