| mariabianka1_1468 a întrebat:

Din ce as putea sa confectionez martisoaree?

Răspuns Câştigător
| MadalinaAlexandra a răspuns:

Din paste fainoase, sunt la magazin unele care au forme de animale, si le poti picta sau da cu oja, daca mai pui pe langa ele niste sclipici sau o inimioara facuta din ata e super

5 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Macaroamne scoici paste, pastile nasturi

| facepalmlol a răspuns:

Din ate si orice alte chestii ciudat.

| Florinapopica a răspuns:

Rahat!

| piticuz a răspuns:

Din niste sfoara draguta happy impletita happy din niste hartie (origami sau mini-origami) din multe alte chestii happy fi inventiv/a!

| yooooooo000 a răspuns:

Uite aici un site http://www.universdecopil.ro/......noase.html sper ca te-am ajutat. Funda