| lolyalexa a întrebat:

Din ce se face kingul sau armura alba de pe metin2 guabina? Plss dau funda!:O3puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| razvan737_9449 a răspuns:

Kingul se face de la otel +9 il ubgradezi si iese king...la unele sv nu merge sa faci king...asa ca baftawinking
DAI FUNDITA?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa cum zice razvan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ite iti zic eu
ca joc metin de vreo 3 ani (Guabina) king iese din otel+9 al doilea king iese din primul king si armura alba iese din al 2 lea king... Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice razvan si ceilalti sunt fata si eu joc si sunt GM dar am dat ban cuiva sry daca vede n-am vrutbig grin

Răspuns utilizator avertizat