| thisissolawl a întrebat:

Din greseala am sters cosu de gunoi, unde il gasesc? P. S. am vista

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Imi pare rau dar Recycle bin nu are optiunea "delete" deci nu puteai sa-l stergi.
probabil l-ai tras cu mouse-ul in alta parte.
asa ca du-te pe start -> search (lupa) -> all files and folders, dai click -> scrii in casuta "recycle bin" si apesi "search".
o sa-l gaseasca precis.
il iei si il tragi pe ecran si gata!

| ღClauuღ a răspuns:

Pai mai simplu poti sa il iei iar de pe net, scrii recycle been si iti apare bafta:*

| RyugaHideki a răspuns:

Recycle Bin.la fel ca si mai computer nu poate fi sters. Poate l-ai pus intr-un alt folder. Desi nu stiu cum este la vista. Dar nu cred ca este posibil pe vreun windows asa ceva.

| ionutz03 a răspuns:

Il gasesti in mai computer pe partea stanga unde sunt folderelewinking il tragi de acolo cu moude-ul si il pui din nou pe desktop

| IonutPutinica a răspuns:

Il poti downloada de pe net happy sau dai la mai coputer si dai la programu care cauta si cauta cosu cum se numea recycle bin sau cos de gunoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand se poate sterge cosu de gunoi? laughing

| FinutZa a răspuns:

big grin... dai la start si jos in stanga scrie cautare si acolo scrii recycle been... ar trebui sa iti apara si dupa il iei de acolo si il muti pe ecran big grin bafta :*

| teodanny a răspuns:

A restabili pictograma Coş de reciclare pe desktop

Faceţi clic pe Start, tastaţi desk.cpl de control,, @ Web şi apăsaţi Enter
În Desktop Icon dialog Setări, activaţi caseta de selectare Coşul de reciclare
Faceţi clic pe OK