| ColoredLove a întrebat:

Unde gasesc cosu de gunoi, daca l'am sters de oe desktop, le windows vista? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| bebitza_3258 a răspuns:

Pai cred ca il poti gasi prin start. nu stiu exact nu am windows vista happy

5 răspunsuri:
| aLx_1393 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, properties, in dreapta scrie Change Desktop Icons parca si bifezi Cosu de gunoi happy

| aLx_1393 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop > properties > Change desktop icon > Cosu de gunoi bifezi parca!

| adry_4721 a răspuns:

Poi ai putea sa intre de exemplu la imagini si pe stanga cauti casu de gunoi si poti sa til pui de desktop, bafta.kiss

| nelutu1 a răspuns:

Intri la documente, muzica, imagini, oricare din folderele astea si in stanga iti apar mai multe foldere printre care si numele utilizatorului, my computer, control panel si recicle bin dai clic stanga pe el si poti sa iti vezi fisierele din el. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms ms