| AMDRACI a întrebat:

Din wresling: UNDERTAKER a murit cumva?

Răspuns Câştigător
| razvy97_6165 a răspuns:

Nu a murit sa reras sub acest pretext

10 răspunsuri:
| SkRiLlExME a răspuns:

Nu in nici un caz

| voicualexvoicu a răspuns:

Da la ingropat kane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker amurit din cauza lui Nexus sunt prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da nu sunt sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sa fie clar in timpul meciului cu rey misteryo s-a lovit la nas si-a spart osul de la nas(cam asa ceva) si s-a retras un timp el nu a murit a vrut sa se retraga nu a vrut sa spuna de lovitura mai clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomenul nu va muri niciodata.laughing) el se retrage sub pretextul mortiii de aia ii zice mortul viu daaaalaughing)

| cacababa a răspuns:

Nu a murit s-a retras insa la meciul cu kane ala nu fratisu ala cu masca rosu negru la ingropat de viu si a iesit si accidentat pe sub ring la meciul dintre kane si kane si kane nu fratisu alalaltu a fost aruncat din ring in groapa din care a iesit si i facut un jawbsllem in gaura si la omorat pe kane pentru ca stiti are miscarile alea la aruncat si a iesit foc din gaura insa UNDERTAKER nu a murit!

| Gabytzu_4087 a răspuns:

Ma e o facatura {ma esti mare}