| lollypopop a întrebat:

Dintre aceste doua orase care e mai tare Las vegas sau Los Angeles?

Răspuns Câştigător
| deutza02 a răspuns:

Los angeles este de vis.chiar este orasul ingerilor.ai toate posibilitatile din toate punctele de vedere:muzee,cluburi,facultati, parcuri, cinematografe, teatre, orice.iar este minunat sa simti acel aer de holliwood. funda?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! daca ar fi sa aleg as alege Los Angeles, si de ce nu si Las Vegas...dar cum nu pot ajunge acolo ca e departehee hee ma multumesc cu Romanica meawinking

| RobyHawaii a răspuns:

Los Angeleshappy
In Las Vegas isi Cowboy cu vaci si... nu prea ai ce vedea.

| Isabelle1999 a răspuns:

Eu optez pentru los angeles, cica e superb