| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu am impresia ca atunci cand intru la categoria Flime&Seriala am intrat de fapt la categoria "nini"? laughing

zici ca au innebunit astia

Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Da, chair au innebunit! =)

"De ce nu s-a mai difuzat nini ca incepe sa ma ia dracii " am intalnit eu la o intrebare laughing

Probabil au luat si ei o pauza sau incepe alt sezon!

Nu trebuie sa erupa atata ca nu s-a mai difuzat o saptamana. nini.

Doamne, telenovele astea da dependenta! laughing

39 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Daa eu de acea nu prea intru la categoria aia laughing

| marius577 a răspuns:

Da sunt mii de copii disperati dupa serialul ala stupid...Asta e lumea in care traim,,

| specialistul97 a răspuns:

Fiecare are dreptul de a alege la ce sa se uite, daca voua nu va place de ce trebuie sa comentati? doamne,

| specialistul97 a răspuns:

Mie mi se pare normal sti de ce? deoarece sunt tot mai multi carora le plac Nini, da ma uit la Nini si e rusine? rolling on the floor)) pffoai

Dati-mi stupid nu-mi pasa rolling on the floor))

De parca ar fi o rusine sa te uiti la nini, gusturile nu se discuta

| specialistul97 a răspuns:

Raspuns deoarece am si eu dreptul sa imi dau cu parerea, din moment ce criticati un serial, daca voua nu va place de ce criticati? rolling on the floor oare de ce crezi ca se uita asa de multa lume la el? daca nu era frumos se mai uita cineva? rolling on the floor))

In fine, imi dau si eu cu parereawinking
Filme&Seriale da, cand cauti aici intri la categoria Nini, deoarece Nini este cel mai cautat serial daca nu stiaiwinking dupa cum veziwinking
Daca vrei sa numai intri la categoria Nini, dai la cautare si scrie acolo ce serial vrei tu rolling on the floor)))

Doamne, rolling on the floor)

In fine, zbye. coco94. rolling on the floor)

Mi-am dat si eu cu parereawinking
winking
O sa ma uit mereu sa vad ce mai scrieti pe aici, va dau replica imediat. happy

| specialistul97 a răspuns:

De ce ai mai pus intrebarea asta? Ce intrebare tampita, ti-e ciuda ca se uita prea multa lume la el.winking nu trebuie sa fii copil ca sa te uiti la un serial. si batranii de 80 de ani poate sa se uita la ce vrea ei si nu trebuie sa fie condamnatiwinking. nu stiu de ce pui intrebarea asta tampita. iti dau nota 1 la intrebare

| specialistul97 a răspuns:

Nu crezi ca suferi prea mult de tine? parca ai luna de pe cer. ce suferi atat de mult? laughing
canta nene la alta masa.
suferi atata.
esti fetita mica. n-ai ce sa stii tu.
du-te si fa nani
winking

| specialistul97 a răspuns:

Coco94
"ce-ar fi tu sa te duci sa faci nini"
1. Ma copiezi nu. pai copia nu are valoare scutecel
Nu e o rusine sa te uiti la Nini scutecel...
Tu esti un scutecel mai destept. te uiti la filmele care sunt prea complicate pentru tine laughing
Scutecel. Tu trebuie sa canti la alta masa. ca tu ai ti-ai dat cu parerea. laughing si imi dau si eu cu parerea.
Daca nu-ti convine ca se uita prea multa lume la NINI canta la alta masa.
din cate vad doar tu ai pus intrebarea asta stupida scutecel.
Iti zic scutecel ca e mai simplu. coco94. mi se face sila sa te numesc asa laughing
Sper sa nu te superi laughing
Macar tu ai cum sa ma numesti pe mine. rolling on the floor specialistul rolling on the floor
deci rolling on the floor
Hai canta la alta masa. scutecel

| specialistul97 a răspuns:

Coco94(scutecel,scutec,scutecila sau cum vrei sa te numesc ca sa intelegi ca tu esti). sfatul meu
nu te mai uita la filme care nu le intelegiwinking
Daca ti-e ciuda ca se uita prea multa lume, atunci nu te mai uita

Tu esti un scutecel mai destept vad. nu renunti asa usor
laughing
No Comment.
Invidia doare.
Nu-ti place nu te uita.
Nu-ti place de cei care vorbesc despre Nini dai x la aceea pagina.
dar nah toti trebuie sa lase si ei un comentariu.
Intotdeauna vor exista ciudosi
laughing
Off. off. scutecel.
Fetita mica. asa fac fetitele laughing

Cum zici tu. scutecel.

Tu nu ai ce replica sa imi dai mie laughing poate doar eu tie laughing
E intrebarea ta. da ai dreptate. daca chiar esti asa desteapta precum pari. de ce pui asemenea intrebari stupide? laughing
Vrei sa fii bagata in seama?
Nu esti bagata in seama?
Parintii tai te ignora?
Nu esti bagata in seama decat pe net?
Te bat toti la scoala?
Alta explicatie nu am. in fine

Zbye zbye. coco.asa nume. asa fata.
Cred ca in afara sa pui intrebari stupide. si sa dai tu replica laughing numai ai altceva de facut.
cred ca stai toata ziua la pc. sa vezi cand mai primesti un raspuns la intrebarea ta stupida
laughing
in fine coco. coco laughing
lol
laughing
Plimba ursu. mai da-mi replica. laughing
ca rade toti de tine laughing
De nu te bag si pe youtube rolling on the floor)

| specialistul97 a răspuns:

Ai inteles ce am vrut sa spun? Scrisul pe calculator nu e ca scrisul pe foaie... nu stau ca tine pana scriu o propozitie sa vad unde am gresit la scris
laughing
Cred ca tu pana scrii o litera stai o ora. neea.

In fine, m-am plictisit sa ma iau la cearta cu tine. pur si simplu tu nu intelegi si nici nu vei intelege vreodata.
Stiu cum este.
Dar vreau sa iti raspund. la intrebarea ta. ca sa intelegi odata.dar tu vrei sa lasi tu ultimul comentariu

Doar eu am impresia ca atunci cand intru la categoria
:Flime&Seriala am intrat de fapt la categoria "nini"?
zici ca au innebunit astia

Hai sa iti raspund
Cand intri la FIlme/Seriale ai impresia ca ai intrat la categoria NINI deoarece NINI este cel mai vizionat serial la ora actuala
Aproape toti copii, fetele, oamenii batrani se uita la NINI

Daca tu nu intelegi asta. nu am ce sa iti fac.
Pa Pa

| specialistul97 a răspuns:

DeBlackPoison
laughing
numele meu e specialistul nu specialista
?
deci?
laughing
sunt baiat?
off off...greu greu.
laughing

| specialistul97 a răspuns:

Stai linistit ca fac si altceva nu ma uit numai la televizorwinking
Si app dintoasa aia care o numesti tu, stie sa cante.Mai dai pe la Youtube scrie Nini si gasesti acolo melodiiwinking

| mariatina a răspuns:

Sunt de acord cu @specialistul97. desi ar ajunge doar una sau doua intrebari despre asta.

| mariatina a răspuns:

Si daca nu va place sunt de acord sa va dati cu parerile dar nu spuneti ca e un serial jalnic sau din astea doar daca voua nu va place

| mariatina a răspuns:

Coco cad ca te crezi mare ********. sti cvea eu am spus adevarul si sa stii ca si de tine va auzi multa lume

| mariatina a răspuns:

Poti sa faci un site despre ine pentru ca nimeni nu va sti despre cine este vorba! pe mine nu ma cheama ici mari nici tina nici mariatina

| Anonim69 a răspuns:

Mie-mi zici!? am innebunit de la atata nini

| Anonim69 a răspuns:

Nihaaaaaaaaaaaa, ne-a invadat gradinita de ninistidevilne au dat stupiduuuuuuri si nefolositoareee, indiaaa, culcarea cu voi! sa revenimlaughingce remblere de copii

| Anonim69 a răspuns:

Ia uite ma, daca nu va convine ia hai carel la voi pe tarlastraight face. Asta e un site pentru oameni inteligenti nu pentru copii stupizi! jos cu NINI, trebuie sa facem o campanie cu jos nini

| Anonim69 a răspuns:

Ohhh, iti multumesc mult coco, vai dar nu se mai poate, era un timp in care vedeai numa` NINI!

| Bulinăăă a răspuns:

Ai dreptate=]]]]]]]] eu urask serialu ala de 2 bani nici atat

| mdia13 a răspuns:

Tare sunt curioasa ce ii aia Nini si banuiesc ca e ceva marca disney chanel cu pustii aia nesuferiti

| WinterSoldier a răspuns:

Da chiar au innebunit.M-am saturat sa aud NiNi in sus NiNi in jos la scoala in ore pe site-uri.M-am saturat! not listening

| DaBlackPoison a răspuns:

Ce faci mai Coco aici? Indraznesti tu sa contrazici o specialista? Nu e bine, fato.Grav cu specialistii astia proaspat scapati de la gradinita.Ai grija sa nu te puna sa le cumperi scutece de tot o dau asa in stanga si dreapta cu "scutecele".Nu de alta dar de la atatia nervi sa nu faca pe dansele saracele.
Fii si tu mai intelegatoare cu copilasii mici si mucosi.Nu vezi cat sa straduie ei sa o faca pe'a interesantii? Nu vezi ca au invatat si ei acolo o replica si toarna de mii de ori? Probabil fetitele fac multe pregatiri de cum sa te pupe mai bine in fund pana ce incepe Nini asa ca apreciaza-le si tu efortul.Asa ca sa le aplaudam noi pe Specialista si pe Mariatina.Adica cine stie? Poate vorbim aici despre o Nini-face-pipi a viitorului.

| DaBlackPoison a răspuns:

Serios acum, mareata specialista.Tu esti cea care a sarit cu gura mare.Adica si un tampit ar fi capabil sa vada ca e intrebarea ei,deci are dreptul sa zica ceva.E ok sa iti exprimi parerea.Dar cand vrei sa o faci pe-a desteapta, un prim pas ar fi sa demonstrezi ca stii limba romana, deci stii ce vorbesti.Si sincer...limbajul tau lasa de dorit graav de tot.A repeta aceeasi chestie de o mie de ori mi se pare tipic de o fetita careia i se pare o mare aventura sa se dea mare minune pe un site.
Un sfat din toata inima fato...cumparati naibii o viata.Chiar ai nevoie de una.

| DaBlackPoison a răspuns:

Greseala mea specialistule.Ce sa ii faci? M-am lasat pacalita de comportamentul tau de fetita de gradi.Totusi,ia un sfat:nu o sa agati aratandu-te nebun dupa telenovele.Presupun ca tot pe Disney Channel ai invatat si asta.Te comporti ca o fetita dependenta de o gagica dintoasa[aia fiind adorata voastra Nini]. Incearca si tu totusi niste activitati tipic masculine si te asigur ca nimeni nu iti va mai gresi sexulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.ai dreptate. Nici eu nu inteleg ce le place la serialul(sau ce`o fi) alalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu gasisem ceva de genu "o fi avut Nini accident?"...de parca episoadele ar fi live laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cutyourtongue
Dumnezeule, ai dreptate... i-am pierdut si pe astia
sunt infectati de atata Disney si nini
inca o intrebare...cum puii mei sa o/il cheme nini? (asta e fata sau baiat? numele asta de nini imi da impresia ca ar fi vreun personaj din desene anime)

da' eu tot nu inteleg ce cauta astia mici la categoria Timp liber