| jeff_9730 a întrebat:

Duminica trebuie sa merg la vara me si acolo ma plictisesc ce sa propun sa facem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar unde sta verisoara ta?
in fine nu asta conteaza.
uitate la niste filme de groaza sau niste comedii cu ea
beti o cana cu lapte si cacao.:]]
vedeti voi ce faceti
eu cand nu am ce face barfesc
poate imi dai o stelutza.:*
multumesc anticipat
uite id-ul meu poate vorbim cand te duci la verisoarat ta si iti dau sfaturi acolo dar nu asa plictisitoare...:* id: no. xyzz

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un joc asa cum ti-a sugerat Afrodita. Incercati sa construiti ceva impreuna, sa faceti ceva, sa va puneti mintea la contributie.
Sau puteti sa va uitati impreuna la filme.

| LuS[z] a răspuns:

Apucati-va de facut clatitelaughing

| m4them4tic a răspuns:

U esti ala cu Jeff Hardy vad...pai ce sa faci acolo? Gasesti cativa vecini si te "lupti" cu ei in stil de wrestling, sau daca nu are vara ta vecini, o iei pe ea si mai implici si catelul si scaunul din bucatarie ca am vazut ca asa se poarta pe la spectacolele alea.

A... a fost doar o gluma, sa nu faci asta! Mai bine incerci un monopoly sau un joc de carti.

| sorin a răspuns:

Ii faci si ei cont si dati raspunsuri pe TPU!winking

| botafogo a răspuns:

Pai incearca sa o provoci la adevar sau provocare apoi faceti tot felul de glume concurs de tinut aer, fazan fundita daca vrei please

| răcsvan a răspuns:

Ori încearcă să stai de vorba cu ea pe diferite chestii.Lipsa ta de ocupaţie este determinată de faptul că n-o cunoşti aşa cum ar trebui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc.ca de ex: un remi, monopoli, nu te supara fratehappy