| Antogirl a întrebat:

Imi trebuie farse traznet pentru. cand merg la mare(duminica)Funda cine imi da mai multe!big grin

2 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Iti spun eu una faina: gaseste doi baieti si pune-i sa se prefaca - scuzati cacofonia dar ma grabesc - ca tin un geam mare de sticla -oamenii ii vor evita, iar cineva poate sa-i filmeze laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. baloane cu apa (aruncate sau sparte deasupra capului cand doarme), arunci cu faina cand iasa cineva de la dus, niste faina in feon, spray de goange in ureche cand doarme, miere in slapi, miere in sampon, provocari gen 'mananca un pumn de sare', 'dati un jet de spray in gura', 'bea aftershave', 'mananca un pumn de orez (fara apa)'. s.a. Daca chiar te simti tupeista, vezi ca ai extinctoare pe holuri happy astea's deja de level 2, dar vezi si tu cum suporta ceilalti farselehee hee
PS: cele mai faine reactii le vezi cand cel pe care'l farsezi doarme. Mai ales cand te joci cu jet de spray rece pe la ureche.
Have fun!