| girls_9639 a întrebat:

Dupa cat timp deschid ochii puii de pisica?

Răspuns Câştigător
| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Puii de pisica isi deschid ochii dupa vreo 7-10 zile de la nastere, iar culoarea lor va fi albastrawinking până la vârsta de două luni, când se vor schimba în culoarea definitivăwinking

sper ca te-am ajutat :*

8 răspunsuri:
| DjBoBgY a răspuns:

Dupa 10 zile funda xD

| DTralala a răspuns:

Buna!
Dupa 9-10 zile.

| girls_9639 explică:

Multumesc mult pentru ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 2 saptamani...happy

| Bloody girls a răspuns:

Max 2-3 saptamanibig grin. Am si eu o pisica care are acum vreo 4 ani sh cam in 2-3 saptamani a deschis ochii.Asa este si la catei sper ca te-am ajutat... fundita?

| cristy21 a răspuns:

In jur de 7-10 zile big grin

| darianpera2002 a răspuns:

Pui de pisica deschid intre 7-10 zile iar daca se dezvolta greu la 2 saptamani, dar ai grija sa nu aiba ochii lipiti iar daca ii are ia niste vata si apa calda dar ai grija sa nu ii atingi ochi cu mana