| Cineva! a întrebat:

Dupa parerea voastra- Ce pericol ameninta cel mai tare viitorul omenirii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu vrei sa stii!
OMUL este amenintarea cea mai mare, daca nu ma crezi uitate injurul tau.

10 răspunsuri:
| TeoIonela a răspuns:

Piticu' si chioru' omoara poporu!happy

| Byclick a răspuns:

Drogurile, soarele, poluarea, calota polara, meteoritii, cutrmure, eruptii, stratul de ozon, defrisarea padurilor, razboaiele, genocidul, virusurile, cancerul si lista poate continua

| emm a răspuns:

Pai cel mai tare o amenintam chiar noibatting eyelashes
ca nu avem grija de planeta si o poluambatting eyelashes
iar dezastrele sunt din cauza noastratongue

| T30D0RA a răspuns:

Criza asta financiara!

| roxy_2350 a răspuns:

Cred ca incalzirea globala deocamdata. duce la topirea ghetarilor si disparitia broastelor.

| vladix a răspuns:

Prostia

| R0b3r7o a răspuns:

Uh eu totii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu poluarea indiferenta lacomia egoismul si nu mai spune-ti ca noi suntem cei care distrugem planeta pentru ca nu e asa obiceirulie noastre distrug planeta ca daca ne-am uita unde aruncam punga de cipsuri sau doza de bere nu am mai poula natura. Pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Byclik ce ai ma cu drogurile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand noi amenintam viitorul omenirii deoarece nu avem grija de natura... dar mai sunt si inundatii si cutremurea.winking