| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Dypa voi care este cea mai frumoasa voce pe care ati auzit-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa voce pe care am auzit-o este vocea mamei. Poate sunt cantareti cu o voce superba, dar nimic nu se compara cu prima voce auzita in viata.

7 răspunsuri:
| TheAlternativeBeauty a răspuns:

Sti sentimentul ala in care esti speriat vocea mamei pe mine ma incanta e o vocea frumoasa si un trup angelic care intotdeuna ma face fericita.

| aliceinchains a răspuns:

Sunt multe voci bune. Jared Leto, Chris Martin, Freddy Mercury, Matt Bellamy, Ricky Wilson, and so on.

| TheHoRror a răspuns:

Ke$ha si Shakira

| marianastepan a răspuns:

Selena Gomez

| gabriela23 a răspuns:

Mama are cea mai frumoasa voce.:X.
Si pentru mine o va avea intotdeauna.big hug
Dar daca te referi la cantareti cunoscuti sau ceva de genul acesta, mie imi place Andra![andra maruta]

| DemonAlex a răspuns:

Dupa mine...alexandra stan si inna...mai ales inna are o voce de copila

| alial21 a răspuns:

Bv andreyb98! o idee excelenta felicitari! la asta nu ma gandeam niciodata!