| Binedacăvrei a întrebat:

Ce pot face ca sa am o voce mai frumoasa? Adica iubesc sa cand, dar nu am o voce asa frumoasa. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ambrienda a răspuns:

Este mai dificil, de obicei acest talent este mostenit sau intretinut de la o varsta foarte mica.Ai putea sa incerci sa canti maxim o data pe zi, pentru ati putea imbunatati vocea.

| Binedacăvrei explică (pentru Ambrienda):

Doar o data pe zi? :O

| Ambrienda a răspuns (pentru Binedacăvrei):

Maxim o data. Daca ai mai mult timp ladispozitie poti sa repeti de mai multe ori.Eu ca sa imi mentin vocea cant cam o jumatate de ora pe zi happy

| Binedacăvrei explică (pentru Ambrienda):

Eu cant aproape toata ziua. E ceva rau?

| Ambrienda a răspuns (pentru Binedacăvrei):

Nu.Este un lucru foarte bun happy continua si o sa ajungi la rezultatul dorit.Bafta! happy

| Binedacăvrei explică (pentru Ambrienda):

Multumesc mult! Esti de treaba. love struck

| Ambrienda a răspuns (pentru Binedacăvrei):

Mswinking