| anonim_4396 a întrebat:

E frumos numele Jaden? love struck [ Geidan >-se citeste ]

Răspuns Câştigător
| beea29 a răspuns:

Da este foarte frumos...eu nu m-am gand niciodata la aceast nume, dar acum ca l-am auzit pentru prima oara este foarte superb.Sa sti ca suna foarte bine pentru baieti, dar si pentru fete! Ai foarte bune inspiratii, suna a nume englezesc si este minunat! Funda?

6 răspunsuri:
| Melyssuka a răspuns:

Super frumoslove struck mai ales pentru un baiat...big grin Suna bine Geidan e parca nume englezesc le adorlove struck Ce inspirati aismug funda?laughing

| taur77 a răspuns:

Da

| addi90 a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc. esti rrom si vrei sa-ti botezi puradelul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar Ghita nu ti se pare mirific? :X

| inimadeciocolata a răspuns:

Da.e dragut

| andru1 a răspuns:

E cel mai tare nume!