| MonicutZZa a întrebat:

Eh bine, sunt in vacanta la o matusa si ma chinui de o ora sa scanez ceva cu cosmarul ei de imprimanta. Este un HP Deskjet F2480 si are si scanner. Are cineva idee cum Doamne iarta-ma sa scanez cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Annie_6583 a răspuns:

START->All Programs(Toate programele)->Accessories(Accesorii)->Scanner and Camera Wizard
Cel putin eu asa fachee hee

2 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Te duci la Start --> [depinde de windows] accesorize --> scanner and Camera Wizard. *daca la start poti scrie scanner. nu mai cauta la accesorize.

si de acolo cred ca te descurci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna monica imprimanta nu are un buton care arata scanner`ul ca este intre deschis. daca arata asa apasa pe butonul acela.succes!

Întrebări recente