| barbualexandru a întrebat:

Emisiunea Burlacul de pe antena1 o sa mai fie cu alte vedete? Uitati online ultimul episod online (finala) din Burlacul :D http://toata-lumea.blogspot.com/......inala.html

4 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Nu, joia viitoare va fi ca in top al celor mai bune momente din emisiune.happy

| L a răspuns:

Oricum a fost un mare fake emisiunea asta.`

| georgiana_5779 a răspuns:

Ms mult de tot.chiar vroiam sa caut pe youtube secvente.ca nu ma gandeam sa gasesc tot episodul.esti the best

| AmberMyth1 a răspuns:

Da, acum ca s-a terminat cu Catalin Botezatu, va fi cu o alta vedeta.