| wizopo2 a întrebat:

Era acum 8-9 ani un joc pe televizor cu o tastaura, mouse, pistolas, si te puteai juca pe tv daca bagai o caseta in tastatura parca. Eh, odata am deconectat tastatura de la tv si am inceput sa tot apas pe butoanele de oprit/inchis. Dupa ce am apasat de cateva ori, becul rosu care arata ca tastatura e pornita s-a aprins deodata. Credeti ca i-am transmis eu vreun impus electric? Sau ce s-o fi intamplat?

1 răspuns:
| ゼロの a răspuns:

Pai acel joc cred ca este un amiga. Si eu am avut unul, iar eu trebuia sa il bag si in priza si in tv. Poate nu l-ai scos din priza ci doar din tv.