| Cubulets a întrebat:

Era un antivirus care detecta virusii si ii "repara". Puteti sa-mi ziceti cum se numea si de unde pot sa-l descarc fara virusi ...Va roog am mare nevoie...

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Pai ce ai spus tu orice antivirus bun face tongue Iti recomand antivirusul Avast, si programul ajutator Advanced system care

| An0N1M a răspuns:

Eu am avg antivirus si e foarte bun doar dai scan, apoi remove threats si gata ai scapat de ''intrusi''. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira, cel mai bun antivirus
acest link care til dau mai injos, e fara virusi e de pe siteu oficial avira e FREEE (ADICA MOCAA :D) si usor de folosit!
uite link:
http://www.avira.com/en/free-download-avira-antivir-personal

bafata, descurcate :DDD:D
pa pa