| viatadecacatt a întrebat:

Este cineva la Liceul Pedagogic Mircea Scarlat din Alexandriahappy?

10 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Din pacate nu scuze nu am putuit sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa merg anul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este un liceu foarte bun si linistit.Iti recomand sa vii la liceul pedagogic Mircea Scarlat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte linistit laughing cel mai linistit asa se spune tongue app da ew sunt din liceu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt eu. este un liceu extraordinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am terminat la pedagogic. E un liceu f bun.Profesori intelegatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu sunt. E un liceu bun dar trebuie sa inveti ca sa faci fata...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat anul asta la pedagogic. e un super liceu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dabatting eyelashes... si te sfatuiesc sa vii la acet liceulove struck