| anonim_4396 a întrebat:

Este duminica, ce program aveti azi?

Răspuns Câştigător
| petreelenadaniela a răspuns:

Tocmai am venit de la serviciu.Multumesc de raspuns.

21 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bantui un pic pe calculator, apoi micul program administrativ de pranz, hranesc capcaunul, privesc Formula Unu (ca e ultima cursa a sezonului), citesc (mai am cateva pagini si termin o carte) si ma odihnesc...Nu de alta, dar maine iar e luni si iar incepe o saptamana de munca.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ma du cla bunica sa o ajut sa preg ce mai e pentru inmormantare...

| Silvia a răspuns:

Voi merge in vizita la niste rude.Dar...ma mai gandesc daca ma ducthinking daca e si varu-miu acasa ma duc... daca nu...stau la minehee hee.big grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ma uit la meci cu Poli Timisoara - Steaua.

| M4RK a răspuns:

Imi fac teme, merg la plimbare cu bicicleta, stau pe net, asc muzica, ma joc...
O zi buna sa aihappy

| Elly4all a răspuns:

Invatat si iar invatat pentru marti dau douaa testecrying

| selef a răspuns:

Eu am un Windows XP Professional.

| Mefisto23 a răspuns:

E ziua din saptamana cand joaca Rapidul. Ce-as putea face decat sa lustruiesc funia cu sapun de cea mai buna calitate... si sa ma sinucid. Din nou. Offf... C-asa sunt eu rapidist, niciodata nu stau trist! Da nu regreeeet! big grin In rest, mai citesc cate ceva, vreau sa duc si masina la spalatorie, sa iau flori pentru a mea sotie,... poate dupa toate astea apuc sa ma si odihnesc putin.

| Smackdown a răspuns:

Pai:
-stau la calculator

| sergiu2525 a răspuns:

Ce sa fac, teme, invat, mai stau la un joc...naspa oricum

luciana
| luciana a răspuns:

Mi-am umplut inima, sufletul, toata fiinta mea, cu nepotelul ce l-am privit cu nesat, sa vad baia de seara si hranindu-se dupa ea, iar acum doarme dus in patutul lui; a fost fratele la tata si i-a facut baia de saptamana si am adus un munte de haine pentru maine la spalat, mi-a tocat fratele carnea la masina electrica, caci sotul azi e de seviciu, am pregatit cate ceva, ce imi trebuia pentru a rezolva maine alte treburi, apoi spre seara vine sotul si mai stam la tv, fiecare pe ce vrea, mai intru putin pe TPU si cred ca doar atat pentru azi...Lucien.

| Kidu a răspuns:

Hehe...ningeee!\dancing
Pai, eu ma gandeam sa ies pe'afara cu prietenii, apoi pe la 5 vin in casa si intru pe TPU sa vad daca pot ajuta oamenii b-)

| kllass a răspuns:

Ma scol imi beau cafeaua, dau citeva rspunsuri pe TPU, maninc, ducem baiatul la masa-mare, intors acasa, baut un sprit, sex cu my wife, ne uitam la un film, putin somnic, sculat, doua trei raspunsuri TPU, mincat putin, un sprit din nou si dragoste= de noapte buna.

| mihaa a răspuns:

Offff, e sotu acasa, toata ziua

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Pik de calculator pana la 13:00.
Un pic in parc sau pe malu marii.
Teme si invatat.
Lenevit in pat laughing.
Poate si pe la rude ca imi este dor de verisoru meu love struck.
Dupa un pic de tv & pc si in patutz cu mine ca maine scoala crying.

| Linda a răspuns:

Citesc ce imi place, discut pe indelete cu sotul meu, mergem la intalnire de grup mic in cadrul bisericii, mergem la socrii, povestim cu ei si o aducem pe scumpitzila, ca a stat 3 zile la bunici, ne pregatim de culcare.

| ☼loli☼ a răspuns:

Pai stau in casa si vorbesc cu prieteniihee hee

| mihaela_9665 a răspuns:

Ma duc la luminatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi fac o cana de copy si paste, mai ciordesc ceva de pe google, mai strang niste fundite, deschid geamu sa iau o gura de aer proaspat si sa pot fluiera dupa gagici, poate vad si un film..porno....si trag sperante mari ca asta va fi ziua cand google te va da in judecatarolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prieteni in vizita. un sprit, o barfa, tara la cale...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorm, ma trezesc si imi fac temele...