| hypothesis a întrebat:

Aveti idee daca Moneygram-ul este deschis duminica? Daca da, depinde de oras sau au un program standard peste tot?
Mentionez ca sunt din Alexandria.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este in cadrul bancilor si nu este deschis nicaieri, este zi libera.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ai dat fundă unui răspuns greșit.
Moneygram NU e bancă și lucrează cu parteneri din toată lumea; e drept, majoritatea acestora sunt bănci, dar și alte firme - la noi au cu Orange și Carrefour. Care SUNT deschise ȘI duminica.
http://global.moneygram.com/ro/ro/cum-s%C4%83-prime%C5%9Fti-bani