| kony a întrebat:

Este o cantare crestina, pare-mi-se colind pe care l-am auzit de curand si nu mai tin minte cum se numea. O mel ft faina si chiar sunt curios cum era.
Versurile erau ceva de genul:
"Si ganduri negre vin..." "Eu te astept" "Si ma gandesc la tine"
sadimi pare rau ca nu imi aduc aminte aproape nimic, si nu sunt sigur de primul vers, insa "Si ma gandesc la tine" era sigur si pronuntat.
va rog, un sait, titlu, happyfundita

1 răspuns:
| drAn3 a răspuns:

Cauta negura bunget, au multe cantari crestine despre "ganduri negre" si altele