| karolaa a întrebat:

Este un baiat la bloc care are 16 ani, iar eu 13 si el mereu se lauda la prietenele mele ca eu sunt iubita lui si azi i-a spus unei prietene ca eu sunt mai frumoasa decat ea si k se uita toti baietii dupa mine pe strada.ma place, sau spune asa sa imi faca mie in ciuda?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Te place si vrea sa iti acapareze atentia happy Poate n-are curaj sa-ti spuna in fata :*

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| 0rlando a răspuns:

Face mișto de tine. Ignoră-l.

| InvisibleTouch a răspuns:

Intreaba-l direct ce vrea si in functie de cum o sa reactioneze poate iti dai seama daca doar se distreaza sau chiar te place happy

| karolaa explică:

SI am uitat sa va intreb ceva in legatura cu asta? credeti ca as putea fii cu el?batting eyelashes

| karolaa explică:

Da dar nu-mi raspunde ...se rusineaza