| love_7956 a întrebat:

Eu depinde sunt Mihay din Bucuresti vreau sa va spun pest tot am auzit metin in jos metin in sus singurul fapt care ise datoreza ca are jukatori asa multi este ca are rclama multa daca n-ar avea asta joku acela arfi gol vreau sa va spun ca eu ma joc World Of Warcraft este un joc incredibil cu harti frumoase jungle e ca o aventura va voi da un videoclip cu World Of Warcraft cataclysm pentru cei care nu-s fani dar ar vrea sal joace cataclysm apare pe 7 decembrie anul asta uitati videoclipul vizionatil: http://www.youtube.com/watch?v=llMIDqFbsnE

2 răspunsuri:
| BlueBolty10 a răspuns:

Si mie imi place metin, iar pe wow(World Of Warcraft) nu-l inteleg fiindca e in engleza si ru am inceput naul asta engleza(nici nu fac meditatii). Dar iti recomand un joc, 4Story, e foarte frumos.

| love_7956 explică:

4story are o rata exp infernala grafica furat de la wow si caracterele multe furate dar schimbate pentru a nu fi dati in judecata

Întrebări recente