| sunrise_6829 a întrebat:

Eu mereu ma plictisesc in timpul liber va rog sa imi dati si mie niste idei despre ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Bubuletz a răspuns:

Uite'te la desene/filme. Iati un animal de comanie.Citeste plimba'te cu rolele/bicicleta fa diferite sporturi mergi la strand. Sper ca te'am ajutat. Funda? Pwp

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Iesi afara
stai pe TPU
asculta muzica
vezi filme sau seriale
vbeste la telefon
citeste carti
etc

| εїз a răspuns:

Poţi face foarte multe, cum ar fi un job part time.
Du. te plimbăte cu bicicleta, cu rolele, cu skate. ul, cu ce ai tu la îndemână, citeşte o carte, invită. ţi prietenii la un suc, la o terasă, du. te la ştrand, du. te la mare, sunt atâtea de făcut, să tot faci.
Bye.

Răspuns utilizator avertizat
| lolfashion a răspuns:

Deseneaza, gaseste-ti un joc pe pc, mergi pe afar, uita-te pe chatroulette daca ai curajwinking mda mai bine nu