| sebasty2 a întrebat:

Eu mi-am facut cont pe metin2 mondial ultrafun si can vreau sa ma conectez imi scrie: "Echec lors de la connexion.", de ce imi apare asa? La ch1, 2, 3, 4 imi apare: "En ligne" spuneti-mi repede va rog!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Esec de conectare, poate aparea pentru ca serverul este prea plin, incearca sa intrii la ore la care nu sunt atatia clienti pe el. Canalele sunt "in linie" adica sunt operationale.

| Mihaita23 a răspuns:

Si eu am un cont pe metin 2 mondial de lv 109. Si mie mi s-a intamplat. Inseamna ''esec la conexiune''.O sa mearga pana la urma. poate peste cateva zile sau saptamani.A da si sa vezi ce usor te cresti.Lvlul maxim e de 255.

| Justdreams a răspuns:

Incearca din nouwinking!

| deokaman a răspuns:

Man zi si mie de unde fac cont