| Razvy197 a întrebat:

Exista cumva transport de animale din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| danutzsan a răspuns:

Sunt sigur ca este transport pentru animale, dar cej mai bine ar fi sa intrebi la un cabinet veterinar din Bucuresti.

| OFF a răspuns:

Da! hingherii transporta caini
Daca te referi la animale de zoo (nu sunt transporturi momentan)
daca te referi la altceva nu stiuwinking

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Bucuresti catre tara? Am lucrat la o firma de curierat si stiu ca nici o firma de curierat nu transporta animale. Ar mai fi varianta de transport dedicat, dar este f scump. Cu avionul se poate transporta pe teritoriul tarii in curse interne, dar logic se plateste o taxa suplimentara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... hingherii