| Neagoe_Denis_1977 a întrebat:

Exista fantome? care poata sa-mi spuna

Răspuns Câştigător
| Cristi2YO a răspuns:

Da,exista,nu stiu cum sa-ti explic, dar exista, funda?

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Eu nu cred ca exista, cel putin pana nu vad cu ochii mei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există. Dar sunt toate la mine în beci, ţinute prizoniere, deci n-ai de ce să-ţi faci griji.

| Ƨirenia a răspuns:

Exista de toate

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Fantome?laughing) normal ca nu=]] Asta e numai in imaginatia copilului...Nu existahappy emisiunile astea "Fenomene stranii" sunt trucate...

| JustAskingBruh a răspuns:

Da exista "CUM DOAMNE?" pai uitate pe youtube sau pe discovery la Fenomene Paranormale sau la Vanatori de Fantove pe AXN Sicifi Sau uitatea la exorcizari pe televizor sau Youtube FUNDA?

| Mistiss a răspuns:

A inventat o baba de asta horror ca copii no ascultau.Dar nu exista. Funda te rooog.Am 0