| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Exista o aplicatie pentru yahoo messenger care spune a intrat unu a iesit unu sau te cauta cineva dar nu stiu de unde sa-l download-ez ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l instala ca o sa te enerveze MAXIMlaughing Am spuslaughing
Nu poti sa asculti o melodie fara sa te intrerupa ala. E amuzant vreo 2 zile, dar dupa o sa vrei sa scapi de el tongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot gasi si eu programul ala care zice a intrat unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista da nu stiu de unde sa il ea cal vreau si eu

| awspam a răspuns:

Zilele astea am cautat prin cd-urile vechi si am gasit ala pe un cd, dar nu cred ca te mai ajuta cu ceva