| sanea06 a întrebat:

Exista o programa ca cand vb cu cineva pe skype sa se schimbe vocea? am inteles ca este. dar nu stiu cum se numeste programu. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Pana sa invatam sa schimbam vocea pe calculator cum ar fi sa invatam sa ne exprimam frumos si corect... căcând şi mâncând...

Exista un program... nu O PROGRAMA... poate o sa iti zic careva cand inveti sa te exprimi happy

Ne miram de analfabetismul din tara

Pune mana pe abecedar...

| apcouk a răspuns:

Exista cateva : Abecedar v.1.0; DEXonline si in librarii poti gasi DOOM( Dictionarul Ortografic, Ortoepic si Morfologic al Limbii Romane (editia a II-a, revizuita si adaugita)) la preturi intre 42 si 60 lei.