| Aries90 a întrebat:

Exista vreun site ca cele care iti arata daca cineva este pe invisible pe mess, dar care sa iti arate si textul pe care respectivul/a il are la status? In caz ca e online dar nu il ai in lista ta. Multsumesc anticipat. :*

9 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Eu te avertizez ca pe unele site-uri de gen... o sa iti spuna sa introduci parola si id-ul tau.Eu unu iti sugerez sa nu faci asta...

| YLLL a răspuns:

Eu stiu un site. dar nu iti arata si ce status are.
www.ydetector.ro
sau
www.pulso.ro
www.invizibil.ro
http://www.invisible-scanner.com/
Bye, bye; x

| www a răspuns:

Http://detectinvisible.com/

Nu itit arata statusul, dar iti arata daca e online, offline, sau invisible

| Monique_3125 a răspuns:

Uite...www.detectinvisible.me
iti cauta si hi5`u si poti descarca si avataru`...bft!:)

| poechce a răspuns:

Www.imvisible.ro

Nu cere nici o parola, e sigur!

Cat despre status, nu exista asa ceva. din cate stiam eu!

| poechce a răspuns:

Nu este adevarat. Incearca orice id de la tine din lista sa vezi ca zice!
X is online.
X is invisible.
X is offline.

Te rogtongue

| RappK a răspuns:

Nu este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva, imvisible iti arata doar daca e pe invizibil