| Aries90 a întrebat:

Doresc sa intreb daca exista vreun programel pentru mess care sa aiba diferite utilitatsi, de exemplu. Sa vezi cand a intrat ultima oara cineva pe mess, desi acum este offline; Sau sa vezi daca cineva te mai are in lista, te-a pus pe invisible sau ti-a dat ignore? Multsumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Vir2k a răspuns:

Salutare. prima problema... cea cu ultima oare cand a intrat cineva pe msngr o vezi la TRILLIAN ( un programel de msngr cu care te poti loga pe yahoo/msn etc ). restul problemelor cam greu. nu prea ai cum.

3 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nici nu esti prea pretentios/a laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unul care spala, calca, face mancare, imi pune muzica, etc. dar nu-l dau. tongue rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site sa vezi cie te-a pus pe invizibil ascuns.ro