| asdfghjklș a întrebat:

Facem la scoala o sceneta si am nevoie de un costum de inger. dati-mi idei cum sa-l confectionez acasa pls. fundita :*

4 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Pai... eu ti-as spune sa iei o rochie alba, daca nu ai si nu vrei sa-ti cumperi ia o bluza alba si o fusta iar pe deasupra pune un voal alb, sa para rochie.
cumpara niste aripi... hai ca nu's scumpewinking
niste pantofi albi
siar aura o poti face din sarma, o bentita si ghirlanda de craciun alba-aurie

| Anonima_5812 a răspuns:

Pai ia-ti o camasa alba pe care sa cosi niste aripioare. Aripioarele se fac dintr-un material alb si voal (materialul il pui inauntru voalului iar apoi impingi tot materealul...adica voalul si materialul incat sa se faca aripioare)nu prea stiu cum sa explic dar la mine a aratat super
Iar mai jos gasesti o fustita alba peste niste blugi albi si de preferat cizme albe...sau cum vrei tu. daca nu ciorapei albi cu niste pantofiori albi. Oricum doar sa fie alb.

Mult succes!

| PaNkAkE a răspuns:

Cumpara scipici auziu si cearceaf perfect alb care nu-i mai trebuie mamei tale asa si iti faci din cearceaf o roba stii cum au ingerasii din desene animate si la maneci ii fcai valuri din sclipici si la gat de preferart sa fie ca o iie este ff oshoe de cusut daca nu stii roag-o pe mama ta sa te ajute si aprp poti sa-ti cumperi niste aripioare din alea din cioprap se gasesc pe la magazine e ff usor si ps sa-ti lasi parul desfacut asa chiar vei arata ca un inger daca te-am ajutat pls da-mi fundita si sa-mi arati si mie cum ti-a iesit

Răspuns utilizator avertizat