| KaRa23S a întrebat:

Faceti o lista cu primele 5 vedete preferate si spuneti ce va place la ele

Răspuns Câştigător
| anutzica001 a răspuns:

La toti apreciez acelasi lucru munca pe care o depun pentru a fi cei mai buni ( nu e important ca nu reusesc ci ca incearca) si nu am crezut tabloidele ( exceptie face Lady gaga si miley cirius)
1. Smiley pur si simplu de cand eram mica ascultam muzica lor si imi plecea
2. Andra -muzica + firea ei de a fi
3. Puya- canta adevarul totul e adevarat
4. Michel Jackson - e un om de nota 10
5. Stefen Banica Junior -imi plac filmele lui dar si muzica si ca este un model pentru noi toti

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sincer eu nu am fost niciodata indragostit de vedete...

| nikol_8225 a răspuns:

Pai:
1.Costin Sforaru(actorul care-l joace pe Gabriel in "mostenirea")pentru ca:e foarte dragut,joaca bine, nu se da in vant ca alte celebritatzi(adica nu,, alearga"dupa publicitate ca Zavoranca)
2.Ramona Hanganu(Carla din "mostenirea")e foarte frumoasa! Si joaca foarte bine
3. Puya canta bine
4.Smiley idem puya
5.Pepe canta bine...dar mai bine:
5=Zac Efron e superb mai ales ochii:X:X:X:X

| MetalRocker a răspuns:

Stitu care imi plac!