| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Fete interesate de alte fete[relashionship], prin rahova-margeanului sau pe langa rahova?happyinteresata?laughingid pls care vreawinkingdaca nu va dau eu...doar ceretiwinking

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

As putea intreba cati ani ai? happy

| User a răspuns:

Adeeeca. esti.

lezbi?!talk to the hand

| Sconcsiş a răspuns:

rolling on the floor))) loooooooooooooooooool laughing)

| Strumf a răspuns:

Hey lesbi friends :X laughing

| HellGirl4EverInHell explică:

Am...@Paul27 in marewinkingn-am incercat dar chiar imi doresc sa vad cum e.Am vazut azi 2 fete sarutandu-se[erau la nijikon-conventie anime-costumate in sasuke si naruto si a fost un sarut atat de pasional.Nici macar nu pot descrie.Si acolo nu stiam cum sa le cer si eu un kiss micut dar imi era ca se supara cealalta in caz ca erau in preuna.:-s di de mult timp vreau sa aflu si sa incerc. Dar n-am avut ocazia. N-am intalnit... persoana[fata].sadbroken heart

| HellGirl4EverInHell explică:

Just_love_angels09 vb care vrea si va dau acolo id-ul pe care il folosesc eu mai tot timpulwinkingsi cred ca pot spune ca sunt lesbi... adica nu stiu simt mai mult o atractie pentru fete...

| ciorcica a răspuns:

Da id daca vrei
esti lesbi?