| JosePpPp a întrebat:

Fratele meu are 12 ani si 60 de kg fiind genul bondonc la 1, 60 cu burta si fund de zici ca e femeie. As vrea sa il iau la sala cu mine, ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

O idee neamaipomenita!

| Sn4k3 a răspuns:

Nu este bine sa il iei de la varsta asta la sala ( 16 ani e varsta potrivita ), dar il poti ajuta acasa putin cu niste exercitii. Nu e bine de la varsta asta pentru ca s-ar putea sa nu mai creasca. Bafta!

| Teardrop a răspuns:

La 12 ani la sală?
Mai bine i-al la alergat sau ceva!
E prea devreme pentru sală.

| Mariaida2 a răspuns:

Ai putea sa il iei, dar sa nu il pui sa faca foarte mult efort din prima. Treptat, masa lui musculara se va obișnuiți cu sportul si atunci il poti pune sa faca exerciții mai grele. laughing Spor la antrenat! happy