| Unicornn666 a întrebat:

Peste 3 saptamani merg intr.o tabara la Costinesti si as vrea sa imi mai 'lucrez' putin corpul. putin la burta si mai mult la fund. daca incep de maine sa merg la sala o sa rezolv ceva pana atunci? laughing si alte sugestii aveti? big grin. funda ^.^
*scuze pentru categorie *

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Pentru un fund cât mai rotund poți urca pe scări în fiecare zi.
Pentru burtă, ar trebui să alergi. Deoarece, abdomenele doar îți fac mușchi.

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu,daca incepi de acum nu o sa se vada rezultatele pana atunci.Incearca sa faci exercitii cardio(alergare, inot).

| Cristiann25 a răspuns:

Tu crezi ca rezultatele se vad in 3 saptamani?! Ai mai fost in viata ta la sala?

Răspuns utilizator avertizat
| Crytek6 a răspuns:

Da, o sa rezolvi... te mai acomodezi cu pierderea timpului, corpul pentru vara se face cu 2 luni inainte

| George_Caleb_1966 a răspuns:

Daca bagi steroizi da, glumind eu.

Sugestii pentru burta, leguminoase!

Sugestii pentru fund. 20x5 serii geno flex i uni!

| gekados a răspuns: