| тøхх a întrebat:

[Funda!] Am Mozilla si nu stiu cum sa dau in romana in loc de engleza adica toate site-urile pe care intru sa aiba limba romana. Multumesc! [Funda!]

5 răspunsuri:
| тøхх explică:

Am gasit. :*

| тøхх explică:

Am gasit.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Nu ai cumlaughing pentru ca fiecare site e in felu lui adica ori romana ori franceza ori engleza...nu poti sa il schimbiwinking si eu am vruttongue ca tot mozzila am avut.pana mi-am descarcat opera:X fundawinking?

| Pisicuța a răspuns:

Nu cred ca poti sa faci asta in Mozila, dar in Chrome are optiunea de a le traduce din orice limba in romana spre exmp.

| ChishyyAlle a răspuns:

Mai bine intra pe Google.Am auzit ca viruseaza Mozilla! Deci, intra pe Google, pentru ca este singurul site scris in romana! Funda?