| DenissaDeea a întrebat:

Stie cineva un site de Limba Engleza sa aiba treducerea si in Limba Romana va rog?

Răspuns Câştigător
| iuli72an a răspuns:

Poti folosi Google Translate. Mai degraba intrii pe http://translate.google.ro si introduci ce site ai din ce limba sa fie tradusa in ce limba.

E destul de bunicica traducerea.

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da! google translate e cel mai usor site!

daniela
| daniela a răspuns:

Vrei un dictionar on-line care sa te poata ajuta sa traduci mai usor o fraza inceraca translate.google.com/translate eu zic ca face cat de cat fata

| Elly4all a răspuns:

DA STIU EUbig grin scrii la google dictionar englez roman intri pe prima adresa si ii bifezi englez-roman. BAFTA

| Just Shadows a răspuns:

Eu am auzit si am folosit site-ul de pe google intri si scrii"translate"si selectezi limba in care scrii si in care vrei sa-ti traduca nu sunt 100%corecte mai ales gramatica dar te poti ghidahappy