| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU. As vrea sa imi iau un telefon la abonament. Si anume samsung s5230.Si daca mi-as lua la un abonament de 5 euro, in fiecare luna as plati doar abonamentul acela sau as mai plati ceva in plus? FUNDA + VOT LA TOTI

1 răspuns:
| GEORGE a răspuns:

Pai platesti doar abonamentul, dar trebuie sa platesti telefonul cand il cumperi.
acelasi telefon mi-am cumparat si eu si imi facea reducere doar 50 de lei. trebuia sa platesc vreo 500 de lei (rotunjit) nu mai tin minte exact cat am dat pe el. te-am lamurit?