| Biianca81215 a întrebat:

Funda
Cand eram mai mica jucam un joc cu o racheta care impusca niste rate care aruncau cu oua
Jocul era undeva in univers si odata la 10 nivele parca te mutai la alta planeta si tot asa

CUM SE NUMESTE ACEL JOC?

FUNDISA PLUS VOT love struck

Răspuns Câştigător
| ChrisInFamous a răspuns:

Jocul se numeste Chicken Invaders si are mai multe editii.

Funda?

6 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Aaa:)

Da,stiu jocul...Si eu ma jucam acest joc cand eram mai mica^^.
Se numeste:Chicken Invaders :d
Uite un link de unde poti downloada jocul:

http://www.download-free-games.com/freeware_games/chicken_invaders.htm

E foare interesant jocul!:)

| SorinE a răspuns:

Chicken Invaders, Chicken Invaders 2
http://www.download-free-games.com/freeware_games/chicken_invaders.htm si un link pentru download ca bonus :D
Funda? :)

Răspuns utilizator avertizat
| Amma196 a răspuns:

Chicken Invaders
eu am in pc si Chicken Invaders1 si Chicken Invaders2 si parca si Chicken Invaders3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chicken Invaders
Chicken Invaders 2
Chicken Invaders 3
Chicken Invaders 4

| potaia a răspuns:

Da link la 3 si 4 nu stiti?