| aleksia1 a întrebat:

Ce provocari stiti pentru adevar si provocare? sa nu fie prea excentrice dar sa fie faine :X dau funda la cel ce ae cele mai multe si bune

3 răspunsuri:
| kissyou a răspuns:

Provocari:sa cauti boaba de strugure cu gura intr-un bol cu faina, sa iesi pe geam si sa strigi:tu esti seful meu!, sa iti pui o pereche de chiloti pe cap si sa intrebi lumea cat e ceasullaughing

| Elvina a răspuns:

Daca e baiat> sa pupe toate fetele, sa faca unei fete o cerere in casatorie sau o declaratie de dragoste, sa-i cante ceva.
Daca e fata> sa aleaga cu ochii inchisi un baiat, si sa-l sarute, sa recunoasca un baiat pipaind fata mai multor baieti, sa faca schimb de haine cu un baiat, macar tricoul.

| DiaVp a răspuns:

Sunt o groaza!
-sa-si puna un cub de ghiata in pantaloni
-sa se dea cu capu de pereti
-sa te ia in brate
-sa sarute o fata in afara de tine
-sa il pui sa-si linga piciorul
-sa il pui sa scrie un bilet de dragoste fetei de care ii place
etc