| vladvlad23 a întrebat:

Funda cui raspunde cel mai detailat si corect la intrebarea : http://www.TPU.ro/......ns-funda/. Nu ratati oferta. 2 fundite!

7 răspunsuri:
| vladvlad23 explică:

Da amandoua sunt corecte dar vreau ceva mai detaliat. de ex: dai acolo si acolo si acolo etc. Si precizez ca am imprimanta cannon ip 1800

| vladvlad23 explică:

Nu te-am intrebat. Astept raspunsuri. Nu mai postati daca nu stiti raspunsul.

| aaaa12345 a răspuns:

Aveai alea doua raspunsuri amandoua sunt corecte a si dupa ce reincarci tusul iti apare ca incontinu-i gol. Funda?

| aaaa12345 a răspuns:

Eu MX300

| ILied a răspuns:

A

| wol a răspuns:

Daca ai instalat tot softul imprimantei, in Control panel, printers, alegi imprimanta, clic dreapata pe ea, properties, si trebuie sa fie ceva cu "maintenance" de obicei acolo gasesti nivelul

| AluChitara a răspuns:

Tragi ceva fff colorat la imprimanta si dac e din ce in ce mai deschisa culoarea inseamna ca mai ai nu ff multa. dac te ajuta... DA-MI FUNDITELE! big grinwinking