| georgica34 a întrebat:

Funda! salut TPU! cine ma poate ajuta? la ce evenimente se folosesc culorile : rosu, galben, mov si albastru? am scris ca la negru sunt inmormantari si la alb sunt nunti. funda!

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

Tema? Oricum rosu de Craciun, dar mai incolo... ma mai gandesc si iti dau un mesaj.

2 răspunsuri:
| playstow a răspuns:

Tot acest mozaic de culori se folosesc la evenimente fotbalistice:de ex. rosu-galben se foloseste atunci cand esti suporter Galatasaray, mov cand esti suporter Poli Timisoara, albastru cand esti suporterul Nationalului, galben-albastru cand esti pe stadionul lui Fenerbahce sau Bacau, rosu-albastru --STEAUA, ROSU-GALBEN-ALBASTRU (steag national deci orice eveniment cu caracter national)
mai georgica dar mai ales iti doresc sa simti pe pielea ta ce inseamna rosul daca ajungi prin Amsterdam(in cartierul rosu). te asigur ca e un eveniment super!

| claudia_6048 a răspuns:

Pai rosu de obicei il folosesti la prima intalnire ca sa pari sexy si provocatoare galben cand vrei sa-i arati partenerului cat de geloasa esti, mov de obicei la serate mai speciale iar albastru la liceulaughing