| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Stiti cum se fac acele cadouri secrete de Craciun la colegi, si tragem prin sorti. Eu trebuie sa-i fac cadou unui coleg destul de amuzant, singuratic caruia. chiar nu stiu ce-i place, niciodata nu a prezentat interes fata de anumite obiecte. Ce i-as putea face cadou, cat sa nu il arunce si sa-i fie de folos, dar sa nu fie prea scump. Nu am cu cine sa ma consult in privinta asta. Va rog ajutati-ma sad.

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Ia-i o carte, una amuzantă.

| Zerathull a răspuns:

Ce muzica asculta? Poti sa-i iei un tricou cu o formatie de exemplu.

| FaraIdeiDeNume explică (pentru Zerathull):

El nu prea asculta muzica si nu are pe nimeni favorit. E un om foarte impartial si nu prea are preferinte... :/